Ork Stormboyz

28. července 2013 v 15:36 | David Topalov |  Pracovní postupy textem i obrazem
Zdravím všechny vespolek, nedávno jsem dokončil squad Orků - jednotky s jet-packy Stormboyz tedy tzv. "Skákači". Základ tvoří nástřik matnou černou Vallejo. Základní kůži Orků jsem namíchal z těchto barev - German Dark Green + Dark Yellow + Park Green + kapka Emerald sky. Posléze jsem zalil stíny inkoustem QUICKSHADE a vrchní světla mixem Dark Yellow + Green Sky. Kde se zdálo, že barvy se jeví příliš odděleně, použil jsem wash techniku (zředěnou barvu) German Dark Green.


Základ pro opasky (řemeny) je Light + Saddle Brown, stíny Flat Brown - po stranách opasků jsou udělány tenké pásky Light Brown a světla suchým štětcem Flat White. Dřevěné části (držadla granátů) základ Umbra Pálená, světla suchým štětcem Light Brown a nahoru světla Flat White - suchý štětec. Kožich - základ Flat Brown, stíny černou (Wash), pak vysvětlení Light Brownem a následně suchý štětec Flat White.


Poté jsem potřeboval nastínovat černé oblečení, to jsem udělal jednoduše, světla se zdůraznila DeckTan barvou a zawashoval Flat Black.Kovové části se malovaly suchým štětcem Oily Steel nebo Copper, dle potřeby, a některé části jsem zvýraznil tak, že jsem barvu použil netransparentně (tedy moc jsem ji neředil), aby vznikl stálý povrch.Červené části - základ Dark Red, červená světla Red a Carmine Red a vrchní světla Flat White (oči, zaměřovač), jazyk byl také do červená a jeho bílý okraj jsem zawashowal Purple. Bílá - tj. kosti, znaky - základ Flat White, Black Flat wash, znova bílá pro zvýraznění, pak na některých místech černý wash pro "zestárnutí" a na rezavé části Skin Inkoust.
Bohužel kosti na jedné z raket se mi daným postupem nedařilo, takže jsem základ udělal kombinací Flat White + Skin Ink, Black Wash na stíny, světla kombinací Flat White suchým štětcem a Skin Inkem čárky pro zvýraznění poškozených kostí.
Nehty jsou jen lehce zředěným Deck Tan. Podstavce mají základ Flat Brown se suchým štětcem Dark Flesh. A zde je výsledek, ještě je musím stříknout matným lakem, ať se při hraní příliš neopotřebují.Děkuji přátelé za pozornost a zase někdy. David
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 dinom2 dinom2 | 28. července 2013 v 20:15 | Reagovat

Z fotek to vypadá nádherně.Kdybych někdy lepil sci-fi, vím kde hledat inspiraci :-)

2 David David | 30. července 2013 v 7:16 | Reagovat

Děkuji mockrát :-)

3 Mervin Mervin | Web | 20. srpna 2013 v 16:30 | Reagovat

Je to krása,škoda že nemáš víc fanoušků :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama