Tyranid Tyrannofex a Toskansky rytíř 1280

13. května 2013 v 0:12 | David Topalov |  Aktuálně ...
Ahoj všem, tak jsem tentokrát přinesl s sebou fotky Tyranidského Tyrannofexe, kterého jsem původně maloval pro kamaráda, takže se s ním bohužel budu muset rozloučit a tedy odevzdat ho právoplatnému majiteli. Základ jsem stříkal pistolí a to tak, že základ byla Vallejo matná černá - stříkal jsem zespod figurky, pak tmavá červená Dark Red s přidáním černé - stříkal jsem z boku figurky a následně shora (cca ze 45 stupňů) na figurku jen červená Warpaints Dragon Red a na závěr shora (z 90 stupňů) na figurku Dragon Red + žlutá. Jelikož mám rozmalovanou také figuru Tyranidského Tervigona, která je Tyrannofexovi velmi podobná, přinesu popis celého postupu včetně fotografií.
Dále jsem nafotil figurku, kterou jsem dokončil již minulý rok, jedná se o Toskánského rytíře z roku 1280. Zajímavý je podstavec, kterého v podstatě vytvořila příroda, já jsem jen olejem navodil atmosféru, že jeho část je jakoby z kamene.
No, a než se rozloučím, ještě ukážu, na kterých dalších dvou figurách dělám - Seržanta Dark Nova a zraněného vojáka z Agincourtu.To je pro dnešek vše přátelé. Mějte se a těším se na příště....David
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 dinom2 dinom2 | 13. května 2013 v 14:34 | Reagovat

Nádhera :-) Moc se mi to líbí

2 David David | 15. května 2013 v 15:07 | Reagovat

Děkuji mnohokrát - jsem rád, že se líbí, každá pozitivní reakce potěší :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama