Červenec 2011

Radek Dostál a jeho pancíře

15. července 2011 v 17:00 | Richard Topalov |  Aktuálně ...

Galerie Radka Dostála

Řekli jste si o to a anketa je tu...



Stug III F 1/35... Petr Velecký

15. července 2011 v 5:38 | Richard Topalov |  Aktuálně ...
A postup na stugu ..


Poslední ohlédnutí za Panzershow 2011

14. července 2011 v 0:49 | Richard Topalov |  Aktuálně ...
A slíbené video....
A příště již další pokračování nové diorámy, hotové modely Radka Dostála a další postup Petra Veleckého... atd atd..
Těší se Richard

PanzerSHOW 2011 výsledková listina

3. července 2011 v 22:51 | Richard Topalov |  Aktuálně ...

A zde je soupis vítězů a ocenění.



VÝSLEDKOVÁ LISTINA PANZERSHOW 2011


KATEGORIE:
  • Junioři/žáci
JL1:
Kevin Andraško - FW 190 A-8
    1. Vojta Bulava - Vrtulník

JVT1:
  1. Michal Trlica - PzKPFW.III.aust.
  2. David Krajča - Sd. Kfz.173

JD:
  1. Igor Miškolci - Diorama
  1. Michal Trlica - Russich Truppe!

JA:
  1. Vojtěch Mitura - Mercedes Benz 540K
  2. Ondřej Lasota - Auto

JO:
  1. Ondřej Laboj - Niňa
  2. Dominik Habrnál -Ponorka

JL2, JF……. z důvodu neúčasti nevyhlášeny

  • Senioři

L1:
  1. Tomáš Vrubel - S.M.79
  2. Roman Pieron - Hawker Sea Fury
  3. Roman Krajča - Spitfire Mk.24

L2:
  1. Roman Krajča - A-4 Skyhawk

L3:
  1. Jiří Bartoš - F-100D Super Sabre
  2. Stanislav Šimek - Ki-84

L4:
  1. Jiří Bartoš - CH-47 A Chinook
  2. Filip Černý - L-13 Blaník
  3. Roman Krajča - Zlín Z VIII

VT1:
  1. Martin Michalovič - ISU-152
    1. Tomáš Vrubel - M10 Achilles
    1. Petr Bednařík - Sd.Kfz.251/1Ausf.
    2. Pavel Pojezdala - DUKW
    1. Jan Lexa - Tiger I Mid production
    2. Peter Malovič - BA 20-M

VT2:
  1. Roman Pieron - Steyer 1500/A

VT3:
  1. Matúš Sviba - StuG 40 Ausf.G.
  2. Martin Michalovič - PzKPFW.III
2. Tomáš Vrubel - M10 Achilles
2. Filip Černý - Sd.Kfz. 234 Puma
  1. Martin Mikuláš - Mendeleev

D:
  1. Pavel Pojezdala - "Smok" Ardeny 1944
  2. Vojtěch Mitura - The blood ravina
  3. Radek Machala - Konečně svoboda!
  1. Štefan Velas - Normandie 44 Caen

A:
  1. Martin Mikuláš - Kolekcia motoriek
  2. Peter Malovič - BMW Dixi

F1:
  1. Milan Kubáň - Mayský válečník

F2:
  1. Milan Kubáň - Templářský rytíř

O:
  1. Martin Mikuláš - Da Vincis tank
  2. Roman Pieron - Mirage 2000



SPECIÁLNÍ CENY:
Best of Panzershow - Matúš Sviba
Cena nejmladšímu účastníkovi - 1. Vojtěch Bulava ( * 2001)
2. Dominik Habrnál ( * 2001)
Cena klubu Nitra - David Krajča - T-34
Cena internetového knihkupectví LIVRE - Milan Kubáň- figury
Cena Slezské orlice - Martin Mikuláš - Mendeleev
Cena Best of Junior - Igor Miškolci- Battle of Fallujah
Cena Citibank - Vojtěch Mitura - Mercedes Benz 540K
Cena Charlie - mikina - Michal Trlica - PzKPFW.III.aust.
Cena Charlie - kniha - Jiří Bartoš - F-100D Super Sabre

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ:

  1. Jiří Bartoš - Mosquito NF.2. (11 hlasů)
  2. Radek Machala - Konečně svoboda! ( 7 hlasů)
  3. Matuš Sviba - Rusko 1941 ( 6 hlasů)
3. Milan Kubáň - Templářský rytíř ( 6 hlasů)

A kategorie k připomenutí: