Únor 2010

Kam čert nemůže ...díl 9

28. února 2010 v 23:44 | Richard Topalov |  Pracovní postupy textem i obrazem
Zase nějaký ten krůček k vítězství.Nevím , kdy toto dio dokončím , poněvadž nemám vůbec volný čas.A teď mě ještě přepadla rýma...fuj.Ale myslím , že ten chlapík trochu níže je na tom o dost hůř..


Kam čert nemůže ...díl 8

14. února 2010 v 23:27 | Richard Topalov |  Pracovní postupy textem i obrazem
Další díl je tady.Tank je už prakticky dokončen.Chybí jen pásy a pár drobností.Pomaličku začínám makat na figurách a dioramatu.Na figurkách zkouším malbu akrylovými barvami.Zatím mi to moc nejde ,.ale myslím , že to chce jen trénink...a pevnou vůli!!!!!!!!!!!! :))))

Z pigmentů,sádry,statické trávy a herkulesu jsem udělal řídké bahýnko.To jsem nanesl na celou spodní část tanku.(skoro celou).Nechal zaschnout a pak umbrou pálenou s pimentem tmavá zem udělal místy ještě nezaschlé bláto.Některé pigmenty (na sucho)půjdou na tank až po úplném dokončení pásů.

Kam čert nemůže ...díl 7

3. února 2010 v 0:14 | Richard Topalov |  Pracovní postupy textem i obrazem
Asi Vás budu muset zklamat fanoušci ,ale bohužel video s fadingem nebude.Něco se mi nepovedlo uložit ve správném formátu a nic z VIDEA.Tak příště určitě už bude.Za to , že se to nepovedlo nabízím o něco více foteček.Dnes mám pár ukázek o vytváření odřenin, jak již jsem dříve napsal není to pravé ořechové poněvadž nemám kameru a natáčím to foťákem.Až bude kamerka bude to lepší.A určitě bude,už se na tom pracuje,bude dokonce s FULL HD rozlišením.
Je mi líto , že jsem si nepořídil tento model v lepší kvalitě odlití , chybí zde spousta detailů.Budiž už se stalo.Dodělám ho moc se mi tento typ vozidla líbí.